Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Kdo jsme?

 

Společnost  AA REALITY  vznikla na jaře roku 2019 jako nová značka spojením sil 2 realitních expertů se zkušenostmi již přes 10 let.

Ikdyž by se mohlo zdát, že se jedná o novou, nezkušenou společnost, opak je pravdou. Vedení společnosti má své kořeny hluboko zapuštěné v realitním světě. Celý tým ve složení vedení společnosti, advokátní kanceláře Mgr. Denisy Šrajové a úvěrových a finančních specialistů je tvořený ze zkušených profesionálů vedených zdravým úsudkem, srdcem, osobitým přístupem a nasazením. Jsme připraveni pomoci Vám na cestě za Vaším vysněným bydlením.  

Zakládáme si na dobrém jménu a poctivě odvedené práci od začátku obchodu až do úplného konce.

Společnost AA REALITY vznikla v důsledku změn v jedné velké společnosti a potřebou maximálního přizpůsobení se potřebám a přáním klienta a pružnosti, což dříve úplně nešlo.  Proto jsme se rozhodli jít svou vlastní cestou.

Za ta léta jsme se utvrdili v názoru, že individuální, lidský přístup a gentlemanská dohoda je to, co je pro nás stěžejní a tímto směrem se chceme i nadále ubírat. 

Specializujeme se na okamžitý výkup, prodej a řešení exekucí, insolvencí a jiných pohledávek u bytů, rodinných domů, pozemků a chat či zahrad, tržnímí odhady a realitním poradenstvím. 

Naším klintům se věnujeme s maximální péči a poskytujeme jim profesionální servis v oblasti realit včetně právního a finančního poradenství.

za vedení AA REALITY

 

Ing. Kateřina M.Grochalová  a  Miroslava Obrusníková

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci